OBAVIJEST O ZABRANI ODRŽAVANJA SPORTSKIH I DRUGIH MANIFESTACIJA NA PODRUČJU OPĆINE TRIBUNJ

Kulturna udruga  „Tribunj“

– obavještava sve korisnike kako u razdoblju od 16. ožujka do 01.travnja. 2020. godine neće primati korisnike u  prostorijama  knjižnice. Knjižnica će  raditi  normalno i biti dostupne putem telefona i mail adrese.

  • Po uputama civilnog stožera preporuča se  svim organizacijama civilnog društva koje djeluju na području općine Tribunj da do 1. travnja 2020. godine ne održavaju probe, treninge, sastanke, skupštine i sl., a sve s ciljem prevencije širenja COVID-19.

Upućuju se korisnici da produženje posuđenih knjiga  zatraže putem broja telefona 022/447-170 mob-091 605 0116  ili na adresu elektroničke pošte: kulturna-udruga@tribunj.tcloud.hr ,

Molimo da do daljnjeg redovno pratite  službenu internet stranicu  Općine Tribunj na kojoj će se objavljivati sve  informacije i preporuke vezane za ovu izvanrednu situaciju.

Odgovori